Angiszeged Creative Commons License 2003.12.18 0 0 364
Az nem érv, hogy én nála szültem, és nem indította be a szülést, minden rendben zajlott. Ez igaz volt én orvosomra is. Aztán nálam romlott a statisztikája.

Az is lehet, hogy sokszor szaladt be szülésre az összejövetelekkor, de épp Te mondod, több 100 szülés évente, az akárhogy is nézzük emberfeletti. Kicsit beleunt, kicsit úgy érezte, nem akarok minden összejövetelt ott hagyni. A pénzt így is úgy is megkapom. És valóban sok orvos helyett viszi el a balhét. MErt a legtöbb ezt csinálja. ŐSzintén, hány túlhordott nőt ismertek? VAgy legalább aki nem a 40.hét előtt szült? Hányat? Ennek oka van!!!

Szomorú, de a precedensnek személy szerint örülök (nem annak, hogy megtörtént, hanem, hogy nyilvánosságra került), mert így hátha elkezdenek jobban odafigyelni...

Amúgy pont ezért van a sok császár is. MErt megindítják idő előtt, de a méh még nem készült fel, nincsenek megfelelő összehúzódások, nem nyílik a méhszáj, stb... Ezért lehet, hoyg biz intézményekben 40%!!!! a császármetszés.

Amúgy azt lehet tudni, pontosan mi zajlott a szülőszobában? Mi okozta a halált? Borzasztó ez az egész:(((((