Mentat Creative Commons License 2003.12.18 0 0 363
Örülök, hogy Nektek ilyen pozitív élményetek van. Javaslom viszont, hogy a Babaneten nézd meg a MÁV kórház fórumát és látni fogod, hogy már régen téma ez, hogy ezen érintett szülész mit csinál. Tudott róla a kórház is és a kismamák is. Tehát nem csak most lett téma, hogy kicsinálhassák. Én ezt elfogulatlanul mondom, hiszen nem ismerem. De ha már régen leírtak róla olyat, hogy holnap X. dr ügyel, úgyhogy sok szülés lesz, meg azt hogy az ügyeleti napján délelőtt berendelt 7 kismamát, a vizsgálatról kiküldte a szülésznőket, majd délután mind a 7 kismama visszajött megindult szüléssel, én úgy érzem, hogy ez nem a véletlen műve. Tudom, hogy a szülészetben sajnos sok orvos "besegít" a szülés megindulásában, ha mondjuk szabira készül, ez akkor is nagyon szomorú. És az, hogy ha a MÁV kórházban erről tudtak - már pedig a fórumból az derül ki hogy tudtak - akkor miért kell hozzá tragédia hogy tegyenek is valamit.
Ha az adott fórumon leírtak nem igazak arról nem tehetek, én a véleményemet az alapján írtam.
Előzmény: piferi (362)