Törölt nick Creative Commons License 2003.12.17 0 0 351
Teged az zavar, de az nagyon, hogy a mely meggyozodessel allitott igazsagaidon ramutatok a nem teljesen helytallo reszekre. A te szep kerek kis vilagodban nincs helye a tiedtol eltero velemenynek, de ha ezt tovabbra is gyakorlatkent akarod folytatni, akkor maradj otthon. En nem direkt kotok beled, sot tobbszor volt hogy egyet ertettem veled, de amikor nem ,akkor azt is megirom. Tetszik neked vagy sem. Mindenkinek megirom, igen demokratikusan.

Most eppen arra az ellentmondasra akartam felhivni a figyelmed, hogy partolsz es tamogatsz egy velejeig romlott rendszert, mikozben elitelsz valakit aki ebben a rendszerben egy tokeletesen beleillo fogaskerek volt. Nekem is az a velemenyem, hogy ez a doki a kollegai irigysegen bukott meg, mert nem o az egyetlen, aki halottakat hagy maga utan. Talan a tiednek is vannak hullak a szekrenyeben, csak te nem tudsz rola, mint ahogy az ide iro kismamak sem tudtak az imadott dokijuk egyeb dolgairol. Te ma Mao-n nem juthatsz hozza a dokik statisztikaihoz, meg olyan artatlanokhoz sem, hogy mekkora aranyban vegez csaszarmetszest vagy mehkitorlest. Pedig ha piac van es fizetek, akkor az info is jarna.

Es te azok egyike vagy, aki az otthonszulest mint olyat be is tiltatna a "biztonsag" erdekeben.