titanick Creative Commons License 2003.12.16 0 0 233
na most a gyengébb idegzetűek ilyenkor moderálást kérnek. Hiszen az, hohgy trágár vagy, egy dolog, de megfenyegettél, fizikai erőszakkal, ilyenek, igaz ez csak a tahók fegyvere, de alapjaiban szeged meg az MM-t...Én viszont csak kényelmesen hátradőlök és mosolygok, ahogy előtör belőled a valódi Lényed...:)

"Javaslom hogy takarodj ebből a topicból, ne kelljen még, csak 1 szót sem olvasnom tőled, mert ha felbosszantasz, tönkreteszem az életed, és költözhetsz az országból... "

Rajta. Tedd meg. :) Segítek, nem Buda, Pest.

Amúgy meg, igazságos izomtibor, egyrészt ha beírsz és kötekszel, mindenedhez közöm van a vita során, amit legálisan tudni lehet rólad(ergo te írtad be),hogy bizonyítsam, nincs igazad,

másrészt viszont a családodról és kisded életedről senki nem alkot véleményt, se szélsőségeset, se semmilyet. Itt csak a beírásod és ízlésed mérettetett meg, valamint épp most a valódi lényed.

Újra mertem írni. Meg se számoltam, hány szó, de rengeteg. Rajta, küldd az embereidet. :)

De ha esetleg az idézett beírásért szépen bocsánatot kérsz a mea culpában, otthon maradhatnak. Mert ez a fenyegetőzés mégiscsak vicces...

Mindenkit kérek, ne moderáltassa ki ender fenyegetőzését. Maradjon örök mementó.

Peace brother, mert még belehalsz a gyűlöletbe. És egy ilyen fos miatt megéri? :)

Előzmény: Ender_Wiggin (230)