Ender_Wiggin Creative Commons License 2003.12.16 0 0 230
Nah idefigyelj te díszfasz!

Először is köszönd meg a megszólítást, mert eredetileg fasszopót szerettem volna, nade mégsem...

Ha elmegyek veled, és újra megnézzük 1ütt (már feltéve ha tényleg láttad, kétségeim vannak), és mégiscsak én emléxem jól a jelenetre akkor orrba b@szhatlak?

Mi a búbánat közöd van az én családomhoz, az érdeklősésemhez, az autómhoz, és 1általán hozzám, hogy ilyen szintű szélsőségesen mocskos véleményt alkoss!!?? Ki a lófasz vagy te? Honnan veszed te a bátorságot ehhez?

Elmehetsz a picsába, a filmmániádal, a kib@szott undoríró véleményeddel, a "kritikáddal", és az álintellektudsoddal 1ütt...

Javaslom hogy takarodj ebből a topicból, ne kelljen még, csak 1 szót sem olvasnom tőled, mert ha felbosszantasz, tönkreteszem az életed, és költözhetsz az országból...

Ha meg esetleg irigykedsz (ez tűnik a legvalószínűbbnek), akkor csak verd a farkad továbbra is tökegyedül, a Békásmegyeri 38nm.-es panelben, és fordulj fel a nyomoroddal, az ízléseddel, és a világképeddel 1ütt... Majd igyexem letépni a rózsákat a sírodról...

Előzmény: titanick (227)