Ender_Wiggin Creative Commons License 2003.12.16 0 0 208
Képtelen lennék ilyen technikai szemmel megnézni 1 filmet. Ha folyamatosan a dramaturgiai, operatőri stb.. hibákat kutatnám, akkor nem látnám a filmet. Az én szubjektív véleményem persze az, hogy igenis van cselekmény, van történet. A zene 1szerű, de nekem bejött. A két lány közül, én a Gáspár Katát tartom tehetségesebbnek, és az általa megformált figura is sokkal szimpatikusabb nekem. Laza, nagydumás, isszonyat jófej, és aranyos csajszi, aki két lábbal áll ezen a világon. Vannak érzelmei, van benne lojalitás a barátnője iránt, képes bármit megosztani azzal akit szeret, és főleg, képes szeretni. Idealista tini, akiből nem irtottak ki minden jóérzést. A Bogi is hasonlót alakít, de az nekem nem jött át annyira. A Kern -mondanom sem kell- óriási. Hatalmasak a poénok, oltáriak a laza beszólások, dumák, klasszak a helyszínek (Nagyon szeretek utazni, különösen nagyra értékeltem). Ami pedig a piálást illeti, hát pedig szerintem bőven belefér, és bőven van ilyen. Tudom. Nem gáz, beletartozik a tombolós korszakba, sokkal inkább mint a drog, vagy autófeltörés. Jó poén, és úgyis mindenki a saját kárán tanul alapon, majd 25 éves korukra belátják hogy céltalan, de addig... Belefér...

Ccóval, valóban, 1 könnyű vasárnapi vígjáték, de épp ezért szeretem.

Előzmény: Nikita (206)