kvázi-mondó Creative Commons License 2003.12.16 0 0 157
Hello!
Tegnap mentem egy kicsit Indianapolisban, de nem voltam túl elégedett, és nem is tudtam végigmenni, mert jöttek hozzám. Majd legközelebb újrakezdem. Az edzéseken jól megtanultam a féktávokat, és pole-ból indulhattam. Csakhogy időközben megjött az égi áldás, és nedves pályán kellett menni. Nem örültem. Az esős aszfalt, vagy nem tudom mi miatt, a szokásosnál is többen, 6-an (!) rajtoltak le engem, végül ötödikként fordultam be a kanyargós részre, amit egyébként szeretek, de esőben még nem volt hozzá szerencsém. Hát most közelebbről is megnézhettem a reklámtáblákat:) Rengeteget csúsztam, hiába az esős Setup, meg a Rain gumi. Pedig a hajtűkben 30-40-nel mentem csak. Nedves aszfalton mintha nem is ugyanaz a pálya lenne. A 13. körben álltam volna ki kerékcserére (25 körös verseny) de előbbre kellett hozni, mert már az összes kerekem citromsárga volt, meg a mellettük levő oszlop is. A boxból meg rámszóltak, valami ilyesmit: „Your right rear tyre starts to blister”. Vagy valami hasonlót. Három körrel a vége előtt (amikor abbahagytam) éppen Dinizzel és Heidfelddel küzdöttem a 10. helyért, Schumacher már másodszor körözött le. Igazi kaotikus futam volt, Frentzen (!!!) vezetett a Jordan-nel, mögötte Schumi vagy fél perccel lemaradva! Ma reggel utánanéztem: 2000-ben Indianapolisban tényleg nedves volt az aszfalt, és Frentzen lett a harmadik. Tegnap azért lehetett első, mert a rajt után egy picit koccantam Schumival, és neki ki kellett állnia szárnycserére. Szóval elég valósághű…
Azt hiszem megyek néhány edzést a nedves Indianapolisban, és csak akkor vágok neki a futamnak, mert így esélytelen vagyok.