cbr 600 Creative Commons License 2003.12.13 0 0 52
Eloszor is nagyon koszonom!
Lehet hogy ez kicsit csopogos lesz es ha igy van bocsi mindenkitol de amit ereztem irasodban kedves MGP az vegtelenul jol esett!Annyira jo volt erezni a szovegbol hogy tenyleg egy igazi motorossal van dolgom aki kesz segiteni akar a kezdoknek is es,hogy leri rolad mennyire a szivedben van ez a dolog!Na ez az az erzes,az az osszetartas amit nem lehet senkinek elmeselni ezt erezni KELL es nekem ez fantasztikus erzes volt!
Masodsorban koszi a cimeket az elso dolgom az lesz h a-tol z-ig atragjam oket!
Hmmm a tobbi mar nem ilyen egyszeru!Tudom,hogy nagyon jo lenne egy igazi,nagy turaenduro de sajnos biztos,hogy egyelore csak a cbr marad!Az is rettentoen nagy eredmeny hogy ezt a gepet megvehettem es sajnos most nem cserelhetem le mert abbol csaladi botrany lenne!Ithon mar igy is torkig vannak velem es az altaluk un. motormaniaval bar egyre inkabb belatjak,hogy nem lehet mar visszaforditani engem aki elindult egy csodalatos uton!Masreszt igen megnyeroek azok a velemenyek is melyeket en halottam,olvastam mint az AT-rol mint a VARA-rol!Minden erommel kuzdeni fogok hogy minel elobb elerjem almomat ahogyan a cbr-ert is kuzdottem!Istenem milyen gyonyoru is lenne...
Meg egyszer szeretnem hangsulyozni,hogy NAGYON jol esett a segitokeszseged es az h tanacsokat adsz,adnal nekem!Kerdeseim vannak de majd egy masik alkalommal v talan e-mailben ha nem zavarna hogy szemelyesen neked irjak!!!Mindent koszi ezredszer is,remelem egyszer meg viszonozni tudom valhogy!Talan majd egy jo korso sorrel megvendegellek Pragaban-AAAAAAaaaah mar megint az almaim,de nem baj mondtam,hogy kuzdeni fogok ertuk!!!
Előzmény: MGP (51)