Törölt nick Creative Commons License 2003.12.04 0 0 1157
Üdv!

Hát ez a tipikus eset!

Nálam meg az történt, hogy az a vezeték ami az órából megy fel a biztihez, /gondolom az óracserék alkalmával történő ujrablankolás miatt/, úgy meg van spanolva, vagyis olyan rövidre van hagyva, hogy nem birom még csak megmozdítani sem a biztosíték táblát. Ugyanis sajnos még hátsó csatlakozású bizti van, amit csak a táblát leszedve lehet kikötni, és amit már éppen ideje volna kicserélni.
Na! -Gondoltam- Majd ha jönnek órát cserélni, kicseréljük azt a vezetéket, hogy tudjak a biztik hejett kismexakítót rakni.
Jöttek is, még a vezetékeket is odakészítettem nekik, /több fajta méretben 4, 6, 10, stb és színben./ És mondom:
-Ha meg lehetne oldani, cseréljük már ki azt a vezetéket ami az órából tovább megy, mert nem birom levenni a bizti táblát.Még segítek is, meg van itt anyag is.(meg nekik is volt)
És ugyanazt a választ kaptam amit te:
-Az nem űrájuk tartozik.

Azóta is úgy van, nem tudok még csak mögényúlni sem hogy elvágjam, de amúgy is maga a vezeték is korszerűtlen asszem 2,5-es alu, (20 Amperhoz)

Hát akkor kérdezem én!
Ki a f@sszal cseréltessem ki, ha az illetékesek nem akarják?
Mert az oké hogy az a drót énrám tartozik, de a végit nekik kell bekötni, mert plombás az óra kapocslécce. Ha azt levenném akkor meg azért lenne ugatás.

T-ai

Előzmény: jahno (1156)