1Ogre Creative Commons License 2003.12.03 0 0 42
"Igen, inkabb komunista meg pedig eppen azert mert az allando komcsizas kozepette mit ad isten csak ilyen szakembereket, vagy talapnyalo kiszolgalokat tudtak csak talalni. "

Na ez az igazi logika! :-) Az egesz kommunizmushoz hasonlitgatast TE hoztad fel a (9)-es hozzaszolasodban. Erre reagaltam en azzal, hogy talan az MSZP-rol sem kellene elfelejtkezni.

Tehat jobboldalrol most spciel nem kezdett senki kommunistazni, azt pont te tetted balrol.

"Ha a kommunsitazason kivul lenne barmi mondani valoja a jobboldalnak, vagy barmi mas osszetartoero kozottuk es nem komcsiznanak allandoan akkor a kutyat nem erdekelne hogy kozulok hanyan voltak azok."

Ezt (remelem) mar te sem gondolod komolyan. Tehat szerinted az egesz jobboldal mast sem csinal/mond, csak allandoan kommunistazik?

"Ami meg Orbant kultuszta illeti...hat most komolya n minden elismeresem. Ilyen csodasan meg nem magyaraztak ki a szemelyi kultuszt."

En meg eppen ugy latom, hogy te ugy definialod a szemelyi kultuszt, hogy ez az, ami Orbannal van/volt. Igy persze nehez lesz ramutatni, hogy mondjuk Rakosi, meg Ceaucescu, meg akar Sztalin alatt kicsit mas volt a felallas. Peldaul teged mar regen (legalabbis) kitelepitettek volna azert, amiket a "vezerrol" mondasz. Komolyan mondom, neked az faj, hogy igazandibol senki nem szereti a szoclib oldal vezereit, meg a sajat szavazoik sem, csak elfogadjak vezernek. Es ez fajo pont, hogy vannak sokan, akik szeretnek, sot egyesek akar eppen fanatikusan kovetnek egy jobboldali vezetot.

"Egyebkent nem akarlak kiabranditani, de nem csak Orban az egyetelen karizmatikus egyensieg a jobboldalon. Ott vannak csak igazan ilyenek, meg az o imadatuk.
Gondolom emlekszel meg Torgyanra, Csurkara vagy Antallra"

Nem tudom, mennyire koveted az esemenyeket, de Torgyan nem vezeto mar, Antall nem is el (de szerintem speciel soha nem volt egy karizmatikus vezeto) es Csurka meg mostanra egy szelsoseges idiota lett. Ugyhogy a listadbol egyetlen egy szemely SEM olyan jobboldali vezeto ma, aki szamitana valamit.

Azt sem igazan ertem, hogy miert nem vagy hajlando kicsit kevesbe negativ hangnemben / ferditve irni, minek kell ide mar megint a "meg az o imadatuk" resz. Kulonben meg te vagy elvileg a liberalis, ha valaki eppen Torgyant akarja imadni, akkor legyen boldog es imadja; nem ez lenne a liberalis/tolerans hozzallas?

Előzmény: geszthi (40)