bodisatnya Creative Commons License 2003.12.03 0 0 75
Tök jó ez a topic!
Itt látszik csak igazán, hogy hogyan alakulnak ki vélemények, hogyan döntünk látatlanban. Nem állítom, hogy az én látásmódom helyes Chrissel kapcsolatban, de legalább láttam néhányszor, és beszélgettem vele.
Klassz volt, amikor az egyik előadáson elmondta, hogy egy nénike magyarkodónak, és rasszistának nevezte, míg egy pasi magyarellenesnek. Van, aki szerint ő a megváltó, az Isten, van aki szerint az Antikrisztus. Ő csak anyit mond: ne korlátozz be egyikre sem, mert a teljességet veszted el!
A szavak tényleg nem érnek el a lényeghez! Nem több ő nálunk, az előadásain elhangzottakat én is mondhattam volna. Mérhetetlenül több ő a mi korlátozottságunknál, soha nem tudtam volna ilyen előadást tartani. :-))
Ram Tzu szerint: Elvárjuk mindig, hogy a bölcseink a megfelelő egyenruhát viseljék.
Christiannak a szövegét hallagtni olyan, mintha a képnek a keretét nézegetnéd. Lehet, hogy szép aranyozott a keret, de a képet nem látod tőle. Osho is azt mondta, hogy azért dumál, hogy legalább addig ott ülsz mellette, viszonylag nyugiban.
Gyere el, csüccs le egy picit, aztán vagy utálod, és nem vesztegetsz rá több időt, vagy....