kirumiru Creative Commons License 2003.12.01 0 0 574
sutre:

hogy nincs aram az tobb mindentol lehet:
a csatlakozonal megtort a kabel, vagy nem erintkezik. Ezt egyszeruen lehet jabitani, leszedik a csatlakozot es vagy lecsippentenek egy darabot es/vagy visszcsavarjak.

Elvileg ha megtort az egyik kabel akkor sem lenne gaz mert 3 er van es 2 eleg lenne, viszont a fold az a furdoszobaba KELL. Elvileg a fold az egyenlo a NULLAval, de azt nem tudom hogy mennyire ekvivalensek.

Nalam is vannak hibak:

Az erkelyajto bal oldalan van egy 2-3 mm-s resz, ahol "ki lehet nezni", szoval a 2 gumicsik (szigeteles) nem er ossze. Egyszoval jon be a hideg.

Lehagytak egy feher csavartakarot az erkelyajto belsejerol (e nelkul azret tudok elni)

Ami zavaro meg, hogy a szobaban a hoszabalyozonal nem stimmel valami. idonkent amikor eleri a kivant homersekletet es kikapcsolna akkor azon nyomban bekapcsol. Egyszoval ilyenkor kattog es arrebb kell allitani hogy csendben maradjon. Ma ejszaka erre ebredtem fel.

Nem tudom nalatok milyen a futes de nalam 5-s fokozaton se tudom 22 foknal feljebb tornaszni a homersekletet, pedig mar redony is van.
A doksi szerint 28 fokot kene tudni csinalni 5-sel.

Ja a lift nalunk is elkezdett nyikorogni, de szerencsere en nem a lift mellett vagyok. De zavaro azert.

Előzmény: sutre (571)