kirumiru Creative Commons License 2003.11.29 0 0 568
tasz (akosszilard) uzeni:

Helló, már nagyon régen nem jártam a fórumon, de most kicsit elkeseredve felmentem rá, és mivel már rég nem voltam ott, a jelszavam is elfelejtettem (annyi van már),
ígyhát regisztráltattam magam újra akosszilard névre, tehát már nem vagyok többet tasz :-(
De az aktiválás csak fél óra múlva történik meg, én meg akkor már nem leszek gépközelben.
A dolog viszont nagyon sürg?s, feltétlenül ki akartam magamból írni, ráadásul a fórumra.

Nem tudom, hányan vagyunk érintve a dologban, de szerintem sokan leszünk...
A lépcs?ház üvegablakairól van szó. Eredetileg úgy tervezték a szép nagy üvegfelületeket, hogy azokat kívülr?l kinyitásunk után lehessen pucolni, eléjük nem került korlát. De az el?írások szerint kell korlát, tehát utólag lett, és ez itt a baj, mert a tervek úgy készültek, hogy nem kalkulálták bele az ablak nyílásába a korlátot. Most, hogy már el?írás szer? a korlátos lépcs?házi üvegfal, nehéz lesz az ablakokat kívülr?l pucolni, ugyanis hozzáférhetetlenek. Az ipari alpinisták meg szerintem nem férnek bele a közösköltségbe, és ha meg is fizetnénk, nem hiszem, hogy ezek az üveglapok bírnák a rajta ugráló hegymászókat.
Nektek mit mondott erre az AL?
Ti hogy fogjátok pucolni az üveget (kívülr?l)?

Üdv: majd még jelentkezem:
Ákos (volt tasz, most akosszilard)