Brutalis Harmonia Creative Commons License 2003.11.22 0 0 4365
Nem tudom, otthon hogyan lehet Alcadhoz jutni, azon kivul, hogy postan megrendeled. Talan a Fabulisban vagy a Sasban tudnak segiteni.

A NM-ugyben elegge sok cikket olvastam mar, es a legtobb holmi szent gralkent kezeli az Alcadot. Mas helyeken jobbnak mondjak a Testorst, az SNJ-t, megint mashol a femfoliat javasoljak (bar arra cikis festeni es matricazni); szoval negy itten a kavarodas.
A masik problema, hogy nem minden femszinu gep volt ugyanolyan fenyes, tukrozodo, stb. Lattam mar tukorszeruen csillogo gepet, es hamuszinu ezustoset is; raadasul sokszor az elso karbantartas utan a femfeluletet le is festettek -femszinure. Amire a legjobban hasonitanak a kulonfele femszinu festekek, tennem hozza: ugyanolyan olcso, kalyhaezust szinuk van.
Szoval ha rendesen kisuvickolt, kipolirozott gepet akarsz, akkor marad az Alcad, a femfolia, es az SNJ.
Ennyi a bolcsesseg, amit a netrol eddig osszeszedtem; majd ha megjon a rendeles, es kiderul, mit kuldtek (elszurtak a dragamek), majd beszamolok az eredmenyrol.

UI.: rendes "burnt metal"-t mibol lehet kikvereni? Nincs kedvem ujabb uvegcset venni.

Előzmény: prepo (4362)