zs_szilvi Creative Commons License 2003.11.19 0 0 5
Mazsolázgattam cat beszólásai közül, most volt időm egy kicsit olvasgatni..azért egy-két érdekesség van:

"A panzióról: mivel nap mint nap megszakadt a szívünk az Illatos úton bent lévő állatok közül sokuk kétségbeejtő helyzete láttán, kihoztunk néhány kutyát. De én voltam az - a többiek egyetértésével - aki azt mondtam, hogy ne vállaljuk túl magunkat, először nézzük meg, hogyan bírunk 10-15 kutyával! Időközben kiderült sokminden: mennyire könnyű vagy nehéz gazdit és pénzt szerezni... Most az adósságaink növekedtével és a tél közeledtével szintén én mondtam azt, hogy a panziózást nem szabad tovább folytatni, az állatokat legalább ideiglenes befogadókhoz el kell helyezni! Ezt már szeptember elején elkezdtem mondani, de kevesen hallották még közülünk is meg, ezért is kellett most nagyon éles formában felhívni erre a figyelmet...
Most megijedt a panziós, hogy valóban el akarjuk tőle hozni a kutyákat és ő elesik a jó kis bevételtől, tehát ha fokozatosan fizetünk, akkor ott maradhatnak felőle. De a saját érdekünkben és a kutyák érdekében el kell onnan hozni őket! Akinek nincs menhelye, annak az ideiglenes befogadói hálózat a menhely létrehozásáig a járható út! "

És ő dumál most...ha-ha-ha:))