villanygladiator Creative Commons License 2003.11.18 0 0 190
Hi all!

Holnap lesz a teszt ideje gumilovedekes ugyben. Eddig nem talaltam megfelelo terepet a gyakorlasra de egy ismerosom ajanlott egy helyi sportkulbbot ahol szerdankent tartanak loveszetet - ugyhogy elmegyek en is (lehet be is jelentkezem, hatha tanulok valamit ha mar igy megfogott a Tma - es akkor nem Titeket farasztalak, foleg Teged Gvass) Jot fognak rajtam szorakozni a loteren a sok eles agyu kozott az tuti ... :( de egy probat talan meger.

Addig is probaltam tanulmanyozni a vasarolt "fegyvert" (tudom nem az de ne rontsatok mar el a kedvem) :) Szal, fura egy szerkezet. Az utoszeg kb fel mm-rrel hatrebb all mint a tolteny, es ranezesre nem latszik hogy elsuteskor racsap (az utoszeg sulyabol fakato lendulet viszi "elorebb"?). Huzagolas none - gondolom ez (is) indokolja a lovedek mar emlitett instabilitasat. A gumilovedek "nagyobb" mint a cso - az egyiket beleprobaltam es igencsak szoros, ha beleeroltettem volna tuti hogy csak kipiszkalni tudtam volna - ez nem gyengit rajta? Az ok hogy szorosnak kell lenni hogy a tolo gazok nehogy elmenjenek mellette de a fene se gondolna hogy ennyrie kemenyen "paszirozza" at magat ... Azert sem tiszta a dolog hisz a dob es cso (atmeneti kup? - az az?) kozt van egy kis (majdnem 1 mm) hezag es ott ugyis lefuj a gaz nagyresze amig a csovon probal atjutni a lovedek...

Ok, tudom hogy nagyon hulye vagyok de laikuskent ezt latom/gondolom. Bocsi a filozasert, ha unalmas vagyok szoljatok.
(a "tuningolassal" kapcsolatban tovabbra sem vagyok nyugodt "biztonsagilag") persze csak elmeletben a torvenyeket tiszteletben tartva stb stb ...