villanygladiator Creative Commons License 2003.11.17 0 0 189
Szia!

Szal tok ugyben jobb nem firtatni a dolgot ... Akkor marad ez ami van - telire ez is megteszi, nyaron meg ugysem nagyon lehet rejtegetni ezt a "dogot" :)
"Noha termeszetesen az eszkozbol semmikeppen nem tudsz emberolesre alkalmasat kesziteni."
Eszem agaban sem lenne!!! (ha páromat akarnam ritkitani vagy orvvadaszni akkor a piacon vettem volna illegalisan egy keziagyut)

A tuning (persze csak mint elmelet) a hatotav emelese miatt erdekelne fokent celloveszetnel. Es a jogkovetkezmenyekkel is tisztaban vagyok (amennyiben a telken vagy a loteren elokerulne egy fegyverszakerto rendori kiserettel).
Szal engem nem a jogkovetkezmenyek izgatnak igazan hanem az hogy ez biztonsagos-e mind a fegyverre mind ram nezve (nem robban a pofamba, nem teszi tonkre stb...) Es hogy a nagyobb torkolati energia mennyire kedvezo a hobby lovoldozesre nevze. - Te irtad: a kis tomeg es a kis energia miatt a lovedek 2meteren tul elvesziti stabilitasat - feltetelezem (persze nem tudom biztosra) nagyobb energianal novexik valamelyest a pontossag ...

Előzmény: gvass1 (188)