villanygladiator Creative Commons License 2003.11.17 0 0 187
Udv!

Na vegre eljutottam a fegyverboltba. Igaz epphogy zaras elott de legalabb odaertem. Baromi furcsa volt, sosem vettem meg fegyvert ...
A lenyeg: sikerult beszerezni egy 4"-os,nikkelezett, 12mm Gigant-ot. Tok ugyben nem volt olyan egyszeru a helyzet merthogy ez a csoppseg az ovon beluli tokokba nem fer bele. Ugyhogy maradt az oldaltok ("Dobos" gyongyvaszon). Nagyon Western feeling de az tuti hogy polar/dzseki nelkuli idoben nem rejtheto igy el. Kiserleteztem egy sort a rejtessel es arra jutottam hogy igy oldalt a leg kenyelmesebb de azert ha tudja hogy mit nezzen az ember akkor latszik mert a markolat elegge kiall. :(
Hatulra lehetne a legjobban eltuntetni de ez a tok nem igazan alkalmas erre - mar csak azert sem mert ez fuggolegesen all, az "idealis" rejteshez mert szite fektetve kellene felfuzni... - Letezik ilyen hátsó, ferde tok?

Kerdes: az elado mint elmeleti lehetoseg emlitette hogy a hatas novelese megoldhato gyufarol lekapart fejjel, a lovedek moge rakva. Ez mennyit novel a hatoerejen? Es a fegyvernek (vagy nekem) nem lesz ettol baja? Az elado szerint a fegyver 40 J koruli erot is kibir ... (termeszetesen ez csak mint elmeleti kerdes kerult szoba, es fel is hivta ra a figyelmem hogy ez torvenybeutkozo stb stb ..) Szal ha ez igy van akkor mennyit lehet moge tenni? - Tele az egesz szabad helyet?

Ja es mielott elfelejtenem:
Gvass: Koszonom a segitseget!