Brutalis Harmonia Creative Commons License 2003.11.16 0 0 4324
A Greatmodelstol rendelek eppen, de az ebay-t is nyomom...
A boltok ugyeben nagyon szomoru a helyzet; a hobbi boltokban egy-ket elaggot Monogrammon es Testorson kivul nincs semmi.
A Walmartban viszont az a matrica-keszito szet nagyon izgatja a fantaziam; ugyis szeretnek egy MiG-29-est ,es gondot okoz, honnan szerezzek kis puma-emblemat.

Viszont valaszt kerek a kerdesemre, mert surgos: Alcad vs Chrome Silver!!!

Mas: probaltam homokszint kikeverni a kis Academy Hughes 500 MS-hez; mar gyanus volt a kis tegelyben is, de lefestve... szoval most van egy borszinu helikopterem. :)

Viszont elovettem az evek ota halasztgatott figuraimat, es mindenki kapott nemi szint. (Komolyan, van szamuraj feherfembol, a nagy tabronokok, kis amerikai katona vietnambol, urgardista - mind atjott az Atlanti oceanon, de vegul lett bor a kepukon...)

A helikopterekrol: ezekkel allatira megszivtam: gondoltam, osszerakok kettot (egy TOW es egy tengereszeti verzio), hogy legyen min gyakorolni a fujast; csak epp nem lehet az ajtot a helyere ragasztani, az atlatszo reszek nem illeszkednek... magyaran remelhetoelg ezek lesznek az uolso ecsettel festett makettek. Fura, e minel dragabb es jobb minosegu a makett, annal jobban sikerul. Hiaba tanacsoljak, hogy olcson kezdjen az ember, a sz*r makettek a verprofiknak valok.

Utolso kis zonge: tegnap dolgoztam a Sabre es a MiG-15 hajtomuvein. Szerintem allati szepre sikerultek; vagy nyolc fajta ezust, aluminum, gunmetal stb festekkel festettem, hogy a szemmel nem lathato arnyalatni kulonbsegek elethubbe tegyek (amugy mindket festesi utmutato sz*r, a fotokat nezegetve, pedig az egyik Tamiya), es tenyleg jol nez ki - lefotozom, es minden, ami jova teszi, lathatatlan. Gondoltam pedig, hogy belinkelem, hogy eldicsekedhessek veluk :(

(Tenyleg, a csovek illeszteseit belulrol hogy tomititek?)

Előzmény: phantomII (4323)