kirumiru Creative Commons License 2003.11.10 0 0 437
sutre:
en ertem mit mondasz, de a hasznalatbaveteli engedelyt meg is szereztek oktober 31 elott, tehat a szerzodesekben foglaltakat betartottak, ott nem jogeros hasznalatbavetelirol van szo.
Azok akik nem hitelbol vettek azoknak 4 napon belul at kene adniuk mert ok teljesitettek mindent. Ezzel szerintem egyet ertunk.
HA jol ertelmezem a szoveget meg az idezett levelreszletet sikeresen teljesitettek a felteteleket, oktober 27-n megkaptak az engedelyt. Sajnos kis idonek el kell telnie amig ez jogerosre emelkedik, de nem is azt vallaltak hogy a jogeros lesz meg oktober 30-ig. :-( sajnos
A level ami ideztel meg csak jogszabalyi oldalat nezi, a szerzodesben foglaltakra nem ter ki (felreertesre ad okot).

a muszaki modositasokat valoban kifizettuk ez teny. Az utolso vetelarresszel kapcsolatban nem fogalmaz pontosan a szerzodes mert nem ter ki kulon azokra akik ezt hitelbol vettek es nincs megallapitva hogy ez kinek az oldalarol nezzuk. Ugyanis ahol fontos volt - tehat mnidkettore ervenyes - ott taglaltak kulon is -> kesedelmes fizetes, banki kesedelmes fizetes. Birtokbaadasasnal ez homalyos es 2 ertelmezest tesz lehetove:
1. Te kifizetted a sajat tartozasod
2. Te es a bank is kifizette a fennmarado tartozast.

Ezt jo lenne tisztazni, mert egyaltalan nem mindegy. Ami meg zavar hogy tenyleg nem kuldtek levelet hogy elkeszult a hibak kijavitasa, a 30 nap mar reg lejart.

Bosszant, hogy a muszaki atadasokat rohamleptekkel csinaltak hogy nehogy veletlenul kotbert kelljen fizetniuk es emiatt vegulis egy "felig" kesz lakast vettem at (nem volt tuzhely + fozolap+ ajtok a konyhaszekrenyen - front). Megis atvettem, eleg rugalmasak voltunk, betartottuk a szerzodesben foglaltakat blabla stb. Ezt toluk is elvarom hogy ne huzzak az atadasokat a szerzodesre hivatkozva (ami lehet ketertelmu) hanem adjak at es kesz.
Remelem hogy szombat-vasarnap is lesznek birtokbaadasok.

Előzmény: sutre (436)