villanygladiator Creative Commons License 2003.10.31 0 0 180
Szeva!

Ok, akkor ezek szerint en is felreertettem (tenyleg hulyeseg, ha egy fegyver alatt ket fele loszer van akkor az azt kene hogy jelentse hogy ezt is - azt is tudja)

"12 mm-es Gigant 4" csovel, famarkolattal, nikkelezve. Spiatertokos, de elegge dogosen nez ki. "
Igen szerintem is nagyon pofas darab, es a 12mm-s csoatmeronek koszonhetoen ha rafogom valakire akkor tuti elgondolkodik es nem csak rohogogorcsot kap a 4mm-s lyuk lattan...
Ez kell nekem :)

Mostmar tenyleg utolso kerdes es nem zargatlak tovabb az uggyel: Toltenyek, a Keseru uzlet a teflonban 5Ft-t emlegetett de gyanitom ez csak magara a gumibogyora vonatkozik (tul szep lenne ha nem), sacc mennyi egy "komlplett" tolteny es hogyan lehet ezt "ujrafelhasznalni"? (Mi kell hozza, ugy hogy jon ki az ar kb?)

Off: a HK SL8 es a Bernardelli P-One is gyonyoru fegyverek, csorog a nyalam. Spec nekem a HK-bol tetszik a szurke-fekete valtozat is a kiegeszitokkel (6.old) csak az a feher ... hat az tenyleg gaz :(
Na majd ha egyszer nagy leszek en is ilyet veszek ... majd ... egyszer ... addig is Gigant.

Előzmény: gvass1 (179)