villanygladiator Creative Commons License 2003.10.31 0 0 178
Udv!
Idokozben beszereztem a kaliber 2004-es evkonyvet amibe megtalaltam a GunBox cimet amit Te is leirtal (koszonom!)

"De visszakerdezek: teged miylen gyakran szoktak igazoltatni? Es ennek soran milyen gyakran vegeznek nalad ruhazatatvizsgalast? "
Egy idoben rendszeresen igazoltattak (biztos hasonlitottam valakire akit kerestek) de az utobbi 2 evben talan 1-szer. :) Ruhazatatvizsgalast meg egyszer sem vegeztek ez teny, csak azert kerdeztem hogy tisztaban legyek ha esetleg ...

Az evkonyvben viszont lattam valamit amit nem tudok hogy ertelmezni: a hatso boriton, a jobb felso sarokban hirdetnek egy 12mm-es Gigant-ot es ott es ket fele toltenyhossz van hozza, egy 7,5J es egy 35J-os ami mar engedelyhez kotott. A kerdesem: egyszer megveszem a szabadon tarthato Gigant-ot 7,5-es toltenyekkel majd kesobb elsetalok a rendorsegre es engedely kerek hogy a nagyobbat is hasznalhassam? - Ok de mire? A tolteny hasznalatara? - Merthogy a fegyver ami kiloheti az ugyan az... Es ez is ugyan olyan "komoly" engedely mintha eles fegyverre akarnek engedely szerezni (azaz no sansz)?

Meg egy nagyon amator kerdes hogy vegkepp kepben legyek: a belso boriton lathato gumis fegyver az egy 12mm-s gigant aluminium (esetleg nikkel) valtozata fa markolattal? Oda nincs irva hogy az lenne (de baromira ugy nez ki) mashol meg meg nem lattam "ilyen kiszerelesben" kepet - de igy pofas.

Előzmény: gvass1 (172)