majsz Creative Commons License 2003.10.28 0 0 1
Biztos hogy volt közvetítés a VB-ről, 10 évesen láttam,akkor szerettem meg a jéghokit, még szegény Knézy közvetített. az MTV archívumánál jobb nekem sem jut eszembe, esetleg a Magyar Jégkorong Szövetséget lehet megkérdezni
Tel: 061 2202939 www.icehockey.hu üdv!
Előzmény: sony76 (-)