majsz
2003.10.28
|
|
0 0
1
|
Biztos hogy volt közvetítés a VB-ről, 10 évesen láttam,akkor szerettem meg a jéghokit, még szegény Knézy közvetített. az MTV archívumánál jobb nekem sem jut eszembe, esetleg a Magyar Jégkorong Szövetséget lehet megkérdezni
Tel: 061 2202939 www.icehockey.hu üdv! |
Előzmény: sony76 (-)
|
|