Csicseriborsó
2003.10.28
|
|
0 0
0
|
Nem tudom, hogy volt-e erről Tv közvetítés itthon, De az biztos, hogy akkoriban már voltak jégkorong vb közvetítések az MTV-ben! (mármint A csoport).
próbálkozni az MTV-nél érdemes Ha megvan nekik, akkor jó pénzért kiirják VHS-re. ez tuti, de erről nem tudok részleteket mondani, csak hallottam már ilyen esetről
itt lehet próbálkozni:
http://www.mtv.hu/szervezet/archivum/index.html |
Előzmény: sony76 (-)
|
|