sony76
2003.10.28
|
|
0 0
topiknyitó
|
1978ban volt egy B csoportos hoki világbajnokság Belgrádban. A magyar válogatott is részt vett rajta. Szerintetek honnét tudnék bármilyen mozgó képanyagot szerezni erről? valaki tudja esetleg hogy 78-ban voltak-e már rendszeres sportközvetítések? én akkor még 2 évesen nem néztem tv-t...
egyébként ha ez nincs, bármelyik abból az időből származó UTE-Fradi hokimeccs felvétele is nagy kincs lenne számomra. caládi meglepetés lenne belőle az egyik válogatott résztvevő számára.
Köszi a segítséget.
R. |
|