Stocker Creative Commons License 2003.10.17 0 0 29
Háát szépen szétoffoltátok a topikom :)
De ha már így alakult, beszállok a flame-be én is ;)

pasa_:
Mintha egy kissé sztereotípiákra építkeznél... A HTML vs. Flash kérdésben legalább 2 ok miatt kár kapálózni. Az első, hogy "nagyok" már eldöntötték (gondolok itt a fenyegető .NET-es M$-Macromedia 'összeesküvésre'). A másik pedig, hogy a Flash egyszerűsége, sokoldalúsága, és _integráltsága_ miatt egyértelműen veri a HTML oldalakat egyéni, kis- és középvállalati, de főképp sóbiznic kategóriában. (Én például azt rühellem, amikor egy oldal darabonként töltődik be: a menü egy része látszik, némely gombok hiányoznak... akkor inkább végig várok egy flash betöltőt.)
Eszembe nem jutna megcsinálni egy Bank portálját Flash-ben, de pl. egy együttes honlapjához nem tudok mást elképzelni. Igazad van a cél és az eszköz összefüggését illetően, a baj csak az, hogy ehhez a tisztánlátáshoz a Flash gyomorból való elutasítása társul :(

Bandi-T:
A szerkesztőségi rendszer egy Win32 natív Delphi (BCB) alkalmazás, amivel a vevő adminisztrálja a honlapot.

YaMo:
Nem ismered a Flash-t. Vagy ismer(t)ed a "90-es évek végi divat"-ot, és az alapján ítélkezel. Ez mondat veled olyan ökörséget, hogy "sose szabad csak flash alapu site-ot csinálni". Én nem komálom a Java-t, mint fejlesztő, de mint user, számomra tökéletesen mindegy, hogy egy weblap, vagy egy webes alkalmazás mögött Java van-e, vagy Flash, ha színvonalasan van megcsinálva.
Az igaz, hogy sok kontár van, éppen azért, mert a kezdőknek nem tűnik olyan 'hókusz-pókusznak', mint a Java. De ez hosszú távon megintcsak a Flash-t fogja erősíteni...