Napóleonhal Creative Commons License 2003.10.14 0 0 2853
Szaisztok!

Most búcsúzunk... Itthagyjuk ezt a csúnya időt, reggel elköltözünk melegebb éghajlatra. Sajna csak két hétig fog tartani ez az állapot, hacsak nem sikerülne valahogy disszidálni. Reggel 9:30-kor indulunk Párizs felé, onnan este 8:10-kor következik a folytatás. Be szeretnénk menni Párizsba is egy kicsit, de tegnap alaposan felidegesítettek. Láttam a Charles de Gaulle reptér honlapján, hogy terrorveszélyre hivatkozva beszüntették az összes csomagmegőrző működését, amelyhez gratulálunk. Érdekes, Londonban nem volt ilyen probléma, pedig talán ott nagyobb a terrorveszély. Nekünk a kézipoggyász is elég húzósra sikerült (az egyik szó szerint is, mert vannak rajta kerekek...), úgyhogy most becipelhetjük a városba.
Másnap délelőtt érünk Hulhulére, majd onnan hidroplánnal megyünk tovább (Bácsalmás érintésével) Sun Islandre. Időközben be kell hogy fussanak Őszibarackék is. Párom megnézte az időjárás előrejelzést, és ilyen csúnya kis felhőket, meg kis függőleges vonalakat látott az elkövetkező napokra... Úgyhogy szurkoljatok, hogy jó időnk legyen! Időközben (Kékbálna és Planar!) megvettük a digitális géphez a tokot is... A szívem majdnem megszakadt amikor ki kellett fizetni, de otthagyni meg nem bírtam. 12 éjszakát leszünk Sun Islandon, majd egyet alszunk Colomboban is. 29-én jövünk Franfurton keresztül vissza. Mindenkit addig is üdvözlünk, de igyekszünk azért majd kintről jelentkezni valahogy.
Megyek, mert a csomagolás most még kb. 80 %-os csak, aludni is kellene, és reggel 5-kor ébresztő van.

Sziasztok,
Nh. és Olimpia