tina6770 Creative Commons License 2003.10.06 0 0 70
Heló lövőkeoli !
Remélem,hogy szakmailag otthon vagyok eme kérdésekben,de ennek megitélése nem az én tisztem,hanem azon személyeké akik olvassák a honlapot,illetve azoké,akiket oktatok,vizsgáztatok,javítok nekik,szakértői véleményezésre szorúlnak, vagy egyáltalán segítségre szorúlnak.Ez a segítőkészség részemről lehet elméleti "munkavégzés"vagy gyakorlati,mivel csak ezzel foglalkozom naponta,tehát nem titok,hogy ez a fő foglalkozásom is.Mivel sok személyben felmerül a kérdés,hogy ez a fazon biztos "belügyis",vagy testületi belső "romboló" személy,közlöm,hogy teljesen civil a személyem.
Az már más kérdés,hogy a szakmámból kifolyólag,azért van közöm a testületekhez.
A lapot folyamatosan olvasva sajnálatosnak itélem meg,hogy sok jó szakmai tudású személy csak hobbi színten űzi eme szakágat,igaz ez a szakma nem elterjedt hazánkban,kevés az igény rá.Csak ebből megélni nem lehet ! Továbbá sajnálatos,hogy a Gáborokon kívűl akiket szakmailag nagyra becsülök,nincs van nem mutatkozik más személy.Sok nagytudású személy van akiktől lehet tanúlni és vallom,hogy nem szégyen mások véleményét elismerni,elfogadni tanácsaikat,mert csak így lehet tanúlni eme szakmában.
Na elég! Nem foglalom mások idelyét,gondolom van más amit szívesebben olvasnak mint az én okfejtéseimet.
Előzmény: lövőkeoli (69)