tina6770 Creative Commons License 2003.10.03 0 0 68
Heló Lövőkeoli !
Továbbá ecsetelve a hatástalanított fegyverek kérdését,még érdekesség,hogy nekünk szakmabeli emberkéknek eddig a rendőrhatóság elfogadta a hatástalanítási bizonylatunkat.Most pár hónapos új Ip.és Gazd.minisztérium rendelete,hogy a fegyverjavító álltal hatástalanított fegyvereket bevizsgálásra vagyunk kötelesek bemutatni a kéz.lőf.hivatalnak,majd az ő bizonylatukat fogadja el a hatóság. Ez állítólag azért van mert pár szakmabeli nem szabályosan,rendelet szerint végezte a munkát és visszaélesíthető volt a fegyver.Ez szerintem ebben a formában Nem igaz és felvagyok háborodva a kollégák nevében is.Történet folytatása,hogy én ismerem,ismertem a fegyveres testületek által végzett hatástalanításokat és azokat mint hozzáértő közlöm,hogy azok tényleg nem a rendelet szerint lettek hatástalanítva,és azokat próbálták többé-kevésbé sikerrel visszaélesíteni.
A hatástalanított fegyverek piaci értéke eme új rendelet bevezetésével emelkedett meg,és nem mi javítók emeltük az árat.Ténylegesen az a szomorú,hogy eddig egy vizsgáló hivatali szakszemély nem közölte és nem háborgott ezen kijelentések ellen,tehát szerintem akkor elfogadják hallgatólagosan a hőbörgést.De mint köztudott az erősebb kutya....
Köszönöm,hogy szólhattam !
Előzmény: lövőkeoli (66)