izsike Creative Commons License 1999.05.05 0 0 36
Arabella!
Kár a szóért, ha csak kiforgatod!
Akinek ez a baja az menjen= azt írtad hogy még soha senki nem hagyott ott az anyajegyeid miatt, tehát azt jelenti, hogy ha valaki azért hagy el mert anyajegyeid vannak, akkor az menjen is.
Szerintem minden embernek vannak anyajegyei, de van különbség anyajegy és anyajegy között!
Te azt írod, hogy a tied kicsi, aranyos, hát nem mindegyik olyan, van amelyik igen komoly ápolást igényel, de nemigazán adottak hozzá a feltételek, és itt nem a púderra gondolok, hanem pl nincs olyan eszköz, amellyel el tudnád távolítani a szőrzetet az anyajegyből anélkül hogy fel ne sértsd, és ha felsérted az ugye igen veszélyes, vagy a melltartó állandóan dörzsöli vagy stb.
Igenis van olyan eset, hogy le kell vetetni! Amikor én levetettem az anyajegyeimet nem azért tettem mert olyan akartam lenni mint a nagy átlag, hanem mert kellett, és nemcsak esztétikai okai voltak a dogonak.Jobban is érzem magam azóta és nem azért mert azt gondolnám hogy most milyen gyönyörű lettem. Egyébként a lézeres kezelés után semmilyen hegg nem marad ha rendesen kezeled!
Előzmény: Arabella (34)