Törölt nick Creative Commons License 2003.09.24 0 0 73
Halistennek, mar aszittem en nem birom elmagyarazni, mit akarok mondani:)
Igen, ezt irkaltam itt. Hozzatennem, azert problemai lennenek az illetonek, ha monjuk a zoldet ugy latna, mint en a pirosat, es a feheret, mint en a sotetrozsaszint, kicsit nehezen valasztana el a kettot. Bar lehet hozzaszokna.
BZoltan irta, hogy a tudatrol nagyon keveset tudunk. Marpedig ha keveset tudunk rola, igenis lehetosegek vannak, es szvsz ezeket nem szabad ukmukfukk elvetni, csak mert egyes nem tul tudomanyos korok is eloalltak veluk.

Telleg, BZoltan, elfelejtettem megkerdezni, mikor, hol cafoltak az ilyen beszamolokat? En eddig egyetlen cafolatot hallottam, megpedig hogy sikerult az agy egy bizonyos teruletenek stimulalasaval testen kivuli elmenyt eloidezni. Oszinten errol is csak ennyit hallottam, nem astam bele magam a temaba, tehat nem tudom mennyire vizsgaltak ezt az elmenyt agyon. Viszont ha csak ennyi a cafolat, az nem eleg, hiszen jelentheti azt is, megvan az interface a testtol fuggetlen tudat es a test kozt.
Szal legyszives igazits utba, hol kerultek ezek a sokszori cafolatok publikalasra.

Előzmény: Silan (71)