iscsu Creative Commons License 2003.09.19 0 0 17
Akkor folytatnám az érveket:

Az A60 formájáról nem tudok mit mondani, van akinek bejön, van akinek nem.

A 4 elem viszont határozottan _előnyös_. Nem tudom, ez miért negatívuma a gépnek szerinted, én speciel nagyon örülök, hogy nem kell 150-180 kép után akksit cserélnem, hanem esetenként 300-350 képet is sikerül egy szettel csinálnom. És vállalom, hogy kétévente 3000 forinttal többet költök akksira...mert hogy alkálit nem fog látni, az fix.

Abban igazat adok, hogy az A60/A70 sorozatnak - a nagy példányszám miatt - esetleg nagyobb részénél előfordulhatnak hibák. Én kifogtam egy hibamenteset, valószínűleg ezért támogatom ennyire ezt a géptípust. (Nekem is van egy tizedmm-es csík az obin. Nem mélyül. Nem karcolódik az LCD-m, mert védőfóliát tettem rá. Nem volt E18-am. És nagyon jó gép. :c) )

A 2 Mpixeles képekről megint csak egy kérdés: akkor miért szeretnél mégis 3 Mp-s gépet?
(Bocs, hogy feszegetem, de nekem az az álláspontom, hogy a gép lehetőségeit maximálisan kihasználom - ezért kérdezősködök.)

Zoom? Tudja a fene. Erről nem akarok biztosat mondani, mert nincsenek infoim régi gépekről, és klasszikus öregedési hibákról. A saját gépem vásárlásakor eszembe sem jutott ilyesmi.

A képeket még nem néztem, holnap ( ma...:c) ) majd sort kerítek rá.

A topicolvasáshoz meg gratulálok, sokan nem így kezdik!
Javasolnám a gépek próbálgatását is, ha nem tudnám, hogy ez még fővárosunkban is csak pár helyen lehetséges. Kilőve.

-iscsu

Előzmény: kezol (16)