Szandosz Creative Commons License 2003.09.03 0 0 360
Szia Gigi09!

A Sea Gullt tudom nagyon ajánlani. Nekünk nagyon bejött. Ez a központban van és a La Pacha is. A Regina állítólag nem olyan elit mint a Sea Gull. A Long Beach pedig kint van a sivatagban, kb. 20 perc autókázással (buszozással) a várostól. Az viszont 5 csillagos és a nagy távolsg ellenére nagyon király. Mindegyik szálloda tengerparti. A Hostmarkról nem tudok nyilatkozni.
Igen, a piramisokat kiívülről nézheted meg. A Kheopsz és Mükirénész piramisokban be lehet menni (előbbi 40 utóbbi 10 LE). Mi a kicsibe mentünk be, de nagyon durván meleg volt, meredek volt a "lépcső" és csak lehajolva lehetett közlekedni. Én kihagytam volna, mert semmi élményt nem nyújtott...
A KIng Tours fix napon (hétfőn) szervezte meg a luxori utat. Az idegenvezetés elfogadható volt. Kairoban Nadja, Hurghadában Sofie kísért bennünket. Kedves csajok, törik a magyart, néha nem értettük mit akarnak mondani, de minden kérdésedre válaszoltak, ha gond volt segítettek.
Egyptair-rel mentünk. BP-Kairo, Kairo-Hurghada. A visszafele út már nem volt olyan egyszerű. Hurgahda-Kairo, Kairo-Bécs, Bécs-Bp. Reggel 5-kor volt ébresztő és este 5-re értünk Bp-re. MIt ne mondjak... Az előző napi 10 órás luxori út után...
Ha van még kérdés, írj bátran :)))

Szandra

Előzmény: Gigi09 (359)