Törölt nick Creative Commons License 2003.09.02 0 0 94
Nem szegyelem azt h kover vagyok, jol erzem magam a boromben. Aporlema az usaban az azzal van, hogy amerikaban azt sulykoljak beled, hogy muszaj egezsegesnek lenned es megvetnek ha maskent gondolod erzed. Itthon konnyu kovernek lenni, ugyanis senki nem szol bele.
ize miert is kell csapatjatekosnak lennem? Miert kotelezo ez...nem szeretem a nyitott egteru irodat, mindenki amasik szajaba uvolt, telefonal. Egyebkent nekem nem muszaj csapatjatekosnak lenni mert nemolyan a szakmam, amerikaban tokmindegy mivel foglalkozol muszaj annak lenni.

A mosolygassal a problemam az az, hogy nem oszinte...itthon ha ram mosolyognak akkor tuti h ram mosolyognak, amcsiban minden ok, oszinte erzes nelkul mosolyognak.

Nem amcsit utalom, hanem azt magyaraztam h en miert szeretek jobban magyarorszagon elni.

Errol ennyit esteleg olvasd vegig a topicot es azokra a velemenyekre elmenyekre reflektalj....miert is jo magyarorszagon elni..?

jah hogy te ezt nem tudhatod mert 47 eve nem itt elsz akkor meg legyszi ne oktass itt minket.

H.

Előzmény: pestiutca12 (92)