gergo9 Creative Commons License 2003.08.30 0 0 510
Midea+(2.6 hűtő-fűtő)
Nyár elején tetettem fel. Eddig hibátlanul működik. Funkciójának teljesen megfelel, jól hűt.
A kültéri csendes, a beltéri is, bár a huzatát lehet hallani egy kicsit. Jó lenne egy még kisebb fordulatszám rajta, mert szerintem LOW-ban is sokat fúj, és a beltéri zaja is csak ettől függ mert a belső motorját nem lehet hallani.
Én vígan alszom alatta, de lehetne egy SLEEP üzemmód is. Viszont ami zavaró lehet, hogy viszonylag gyakran pattog az amúgy jónak tűnő beltéri műanyag burkolata. ( a hőingások miatti dilatációtól kb 5-10 percenként).A távirányítója nem túl dizájnos, viszont erős a „leadott jele”. A beltéri és a kültéri szerintem szép kinézetű. A TIMER kicsit béna, mert nincs benne óra, csak az adott beállítástól számolgat, viszont jobb mint a semmi.
Véleményem szerint az áráért jó szolgáltatást nyújt. NAGYON FONTOS , hogy jó szakemberrel szereltess! Ez a későbbi jó működés alapja. Olvass el visszamenőleg jó néhány hozzászólást, és akkor talán elkerülöd azokat a hibákat, amelyekkel néhányan szívtunk!