sergei Creative Commons License 2003.08.29 0 0 59
Üdv!

Szkátó: nem mondtam, illetve nem akartam azt mondani, hogy a mustang dejó, a simson meg deszar. Csak a két motor között van 1 kis különbség. A legfontosabb talán az ára. Én 10-ért vettem az enyémet és már túl vagyok az 1000-ik kilóméteren. Ez van, ezt kell szeretni, amugy tök jó feeling, de tényleg szériában nem ellenfele a Simsonnak, de ez már azóta köztudott, mióta kapni lehet, úgyhogy talán lerágott csont a téma. A példa meg továbbra is állítom hogy szar, mert azért a LADA és a BMW azér na :) gondolkozz má el egy kicsit :)

ja még 1 tapasztalat: kuplujngcsere megvolt, kapott új hajtóműolajat, de miután átmelegszik a blokk, kb 15 perc motorozás, kezd egyre jobban nem kiemelni a kuplung :) tök mókás ez a motor :) Letört az ülésem hátsó felfogatása, úgyhogy csövön ültem végig, keresztül a városon hazáig. Visszahegesztetttem drága jóapámmal, de a bélése lángrakapott. Ezt persze azonnal nem vettem észre, csak 2 óra elteltével mikor úton voltam, hogy kezdte égetni a valagamat a dolog, aztán haza, letéptem róla és beletettem 1 vödör vízbe :) kialudt, de még mindig égett szag van utánam, amerre megyek a motorral :)

Na üdv!