Emb3rke Creative Commons License 2003.08.28 0 0 topiknyitó
Van egy nagy problémám. A cím már sejtet gondolom vmit. Szal azt csinálja a gép, hogy nagy nyugodtan gépezek (de főleg játéknál csinálja) és egyszerűen se szó se beszéd kattan egyet a monitor és egyidőben újraindul az egész gép. Először arra gyanakodtam, hogy a monitor, vagy a videókártya nem bírta a magas gammát (mert mindig feljebb nyomom winfosban is, játékban is, de játékban ugye sokkal világosabbra nyomom PowerStrippel), visszaállítottam alapra és akkor is ugyanazt csinálta. Olyan, mintha 1 pillanatra áramkimaradás lenne. Lehet hogy a táppal van baj? Eddig nem csinálta ezt, "csak" 1-2 napja. Elég idegesítő, és félek, hogy a sok újraindulástól a winchester is szétmegy. Lehet hogy a videókártya? Mert szinte "csak" játéknál fagy le. Szóval fogalmam sincs, hogy mi lehet a baj. Ja, a gépem nem egy mai darab, asszem 5 éves konfig, lehet hogy szegényt "megette" az idő. A paraméterek: Acorp 6VIA85 alaplap, Acorp kis ház 200W-os táppal, Celeron 366mhz, 64+128MB SDRAM, S3 Savage 8mb, Samtron 45B monitor (4,3+20gb-os Winchester, CD-olvasó+CD-író). Winfos 98 SE oprendszert használok. Semmit sem tuningoltam.