marti_baba Creative Commons License 2003.08.27 0 0 345
Sziasztok!

Mi szept.5-én indulunk a Kartago toursal és 12 napos a turnus.Azthiszem 16-án jövünk haza de erre még nem gondolok.

Szahmet!

Az e-mail címem marti_baba@yahoo.com, sajna nem kaptam meg a levelet mert az nem az én e-mailcímem.ha megtennéd, hogy újból elküldöd annak örülnék.Előre is köszi.

Más:
Ma voltam az Egyiptomi nagykövetségen a vízumot intéztem.Roppant kedves pasas volt és egy kicsit megdobott az ottani légkör szele.Mondjuk a helység ahol csinálják a vízumot nem túl bizalomgerjesztő, amolyan arab lezserség jellemzi.
Mindenesetre ha valakit érdekelnek az infók :
Minden hétköznap 9-12 ig van az útlevelek leadása, kell hozzá 1 igazolványkép és 6 ezer forint.Ott kitöltesz egy ürlapot és három munkanap múlva visszakapod az útlevelet 15-16 óra között.Én ma adtam be és hétfőn kapom meg.Mondjuk meglepődtem, hogy 9 elött öt percel ott voltam és csak 10 percet kellet várakoznom a hapsira.Eddigi emlékeim szerint az arabok nem valami híresek a pontosságról.

ha valakinek kérdése van a vízummal kapcsolatban nagyon szivesen válaszolok.Nem mindegy, hogy 10 ezer vagy 6 ezer.Kettönknél egy giftun túra árát megspóroltuk.

marti_baba