atko Creative Commons License 1999.05.01 0 0 5
Üzlet, üzlet... Mondjuk én még sosem igazítottam a vásárlásaimat a kiállításokhoz, de szerintem itt alapvetően nem ránk végfelhasználókra gondoltál. Én utoljára (vagy 3 éve) amikor kint voltam valamelyik magyar számtech kiállításon, akkor azt mondtam, hogy hát igen, ez meg ez érdekes volt. De most? Semmi olyat nem láttam ami igazából megfogott volna. Ugyi PIII az már nem újdonság, a mobiltelefonok nem igazán érdekeltek, az meg hogy a egyes cégek milyen rendszerintegrátori cuccokat mutatnak be, most még nem igazán tud lekötni. Ha arról az oldalról nézem a kiállítást, hogy érdekes volt-e, akkor meglehetősen rossz véleményt alkotok róla, de ha azt veszem figyelembe, hogy örörmömre szolgált látni, hogy egyre több komoly üzlet van itthon, ami nem azon alapul, hogy így meg úgy csaljanak a vámmal meg az ÁFÁ-val, akkor már jobb képet alkotok az egészről. Egy szó mint száz: aki foglalkozik a számítástechnikával, annak nem nagy bumm egy INFO, de aki csak használja és nem érti, annak sok újat tudnak mutatni. Amúgy én nem mondtam azt, hogy a lányok kerülnek előtérbe, de érdekes módon a legtöbb standon viszonylag csinos hölgyemények kérdezték meg tőlem, hogy "Parancsol?". "Hát hogy a fenébe ne parancsolnék Kedves, de azt maga úgysem tudja teljesíteni." ;) Végső soron 350Ft-ot megért...