req999 Creative Commons License 2003.08.20 0 0 45
"gratulálok, papagáj. örülök, hogy érvelsz."

Nem értetted meg? A te bajod.

"nos, van EGYVALAMI, ami a fix pont létezése mellett szól: az, hogy abban a bizonyos fix pontban és bizonyosságban kételkedők hatalmas bal****ok. élhetetlen, befordult okostojások, kik csak lehúzni tudnak. mert hiányzik belőlük a gyakorlati érzék. vajon miért is?!"

Miért is? Egyébként igazad van, az ilyen embereket jobb is elkerülni, de semmiképp sem okos dolog hagyni, hogy beavatkozhassanak az életedbe.

"mitől lenne igaz? ott van minden az orruk előtt, de ők abban nem hisznek. a gőzös agyrémeiket viszont valósággá nyilvánítják. miért lenne nekik igazuk?"

Ne pánikolj, brutálmaci, én nem a hitzombikról írtam. Az a te privát nyomorod, hogy csak az ilyenekről vagy képes tudomást venni.

"én bántok mindenkit. elég egyszer beszólnom, máris olyan rinyálásba kezdtek, mint egy tucat nyolcvanéves, köszvényes frigid halaskofa."

Ki nem szarja le? Ha neked attól áll föl, hogy beszólogatsz a neten, hol érdekel az engem?

"ami nyilvánvaló, az nyilvánvaló, akkor is, ha becsukod a szemed."

Ezek már érvek! Mintha csak malachyt olvasnám. :]

"egyesek tudnak élni is, nem csak az elvont, pöcsölös okoskodásokkal elcseszni az idejüket."

Az "egyesek" az te lennél? :]

Előzmény: brutálmaci (35)