brutálmaci Creative Commons License 2003.08.20 0 0 35
"persze, mindenki magából indul ki. aki szerint VAN fix pont ÉS BIZTOS TUDÁS, az feltételezi ezt másokról is.
de attól még ez nem biztos, hogy így van
"

gratulálok, papagáj. örülök, hogy érvelsz.

nos, van EGYVALAMI, ami a fix pont létezése mellett szól: az, hogy abban a bizonyos fix pontban és bizonyosságban kételkedők hatalmas bal****ok. élhetetlen, befordult okostojások, kik csak lehúzni tudnak. mert hiányzik belőlük a gyakorlati érzék. vajon miért is?!

"És ez fordítva is igaz lehet."

mitől lenne igaz? ott van minden az orruk előtt, de ők abban nem hisznek. a gőzös agyrémeiket viszont valósággá nyilvánítják. miért lenne nekik igazuk?

"Igen, téged mindenki csak bánt."

én bántok mindenkit. elég egyszer beszólnom, máris olyan rinyálásba kezdtek, mint egy tucat nyolcvanéves, köszvényes frigid halaskofa.

"És ugyanígy, ha a saját meglapozatlan "materiális-ateista" vakhitükre kerül sor, akkor rögtön kijelentik: "Én TUDOM, hogy mindenki hülye és beteg!" :]"

ami nyilvánvaló, az nyilvánvaló, akkor is, ha becsukod a szemed. egyesek tudnak élni is, nem csak az elvont, pöcsölös okoskodásokkal elcseszni az idejüket. de ezek valahogy soha nem azok közül kerülnek ki, akik szerint "minden hit."

Előzmény: req999 (8)