lilah11 Creative Commons License 2003.08.18 0 0 24
"Tisztelt Ügyfelünk!
Augusztus 28. és szeptember 11. között az Axelero Internet megújítja elektronikus
levelezőrendszerét. A változás legfőbb célja a teljesítmény és a megbízhatóság javítása,
valamint egy folyamatosan és egységesen fejleszthető email rendszer létrehozása.
Az Axelero ügyfeleinél az új rendszerre történő átállás nem igényli a beállítások
módosítását, folyamatosan működni fog a levelezés, a szolgáltatásban számottevő
fennakadás nem várható. Az új levelezőrendszer használata az átállást követően csak
a webmail megjelenésében fog eltérni az eddigitől, amelyet felhasználóink továbbra
is az Axelero Klub-on (https://klub.axelero.hu) keresztül érhetnek el.
Az új levelezőrendszer bevezetése lehetőséget teremt arra, hogy az Axelero ügyfeleit
az emailben érkező vírusok jelentős részétől megvédjük. Ennek érdekében egy alapos
előkészítő és teszt fázist követően bevezetünk egy automatikus vírusszűrő rendszert,
amely minden beérkező levelet megvizsgál egy folyamatosan frissülő vírusadatbázis alapján.
Amennyiben a szoftver vírusosnak találja a levelet, úgy a címzett már a vírustól megtisztított
levelet kapja meg. A levél tartalmaz egy figyelmeztető szöveget is, hogy az eredeti
levél vírussal fertőzött volt. Javasoljuk azonban, hogy a hatékony vírusszűrés és adataik
biztonsága érdekében továbbra is tartsák fent és folyamatosan frissítsék saját vírusszűrő
rendszerüket is, amelyet az Axelero Internet rendszere nem vált fel és nem helyettesít.
A fejlesztés során esetlegesen felmerülő problémák és kellemetlenségek miatt szíves elnézését kérjük.
Amennyiben bármilyen problémája adódik, kérjük, keresse az Axelero Internet ügyfélszolgálatát
az 1234-es telefonszámon, vagy e-mailben az info@axelero.com címen.
Üdvözlettel:
Axelero Internet
Dear Customer,
Between August 28 and September 11 Axelero Internet renews its electronic mailing system
with the purpose of improving performance and reliability, as well as creating an email
system that can be continuously upgraded with a uniform approach. Changing for the new
system does not require Axelero’s customers to modify the settings, mail processing remains
operational continuously, no material difficulty is expected in the service.
Following the change, using the new mailing system will only differ from the current mode
in terms of its webmail format, which remains top be available to our customers via
Axelero Club (https://klub.axelero.hu).
The introduction of the new mailing system gives us the opportunity of protecting Axelero’s
customers from a substantial part of viruses conveyed in emails. To achieve this goal – following
preparation and thorough testing – we introduce an automated virus protection system which screens
all inbound mails based on a dynamically upgraded virus database. When the software identifies
virus in the mail, the addressee already receives the cleaned mail. The mail will also include
warning, specifying that the original mail was infected with a virus. However, we suggest that
customers maintain and continuously upgrade their virus protection systems in order for
efficient virus protection and protection of data – customers’ proprietary virus protection
systems will not be phased out and substituted by Axelero’s Internet system.
We apologise for any problems and difficulties experienced during the upgrade.
Should you experience any problem, please contact the Axelero Internet customer
service at telephone number 1234 or by way of email at info@axelero.com.
Sincerely,
Axelero Internet"

:-DDDDDDD
következő életemben egy nagy cég pr-ese leszek