szuszmok Creative Commons License 2003.08.18 0 0 21
ne haragudj Cat, de kritizálni a legkönnyebb.
Ha jól tudom, nem sok szervezet vetődött rá a Világnapra, volt, aki nem is tudta, hogy van. (Én spéci onnan tudtam, hogy az amerikaiaktól kaptam emilt meg postán PR-csomagot, csak úgy mint az Alapítvány a macskákért)
láttam azt a levelet, ami arról szólt, hogy együtt és egymásért...nem sokan akartak közösködni.
A dolgok hátterét nem ismerem, nem is érdekel, csak furcsának találom a dolgokat: az összefogás hiányát.
A Rex-szervezésnek kétségkívül voltak hibái (mikrofon hiánya pld.), de a plüss-kutya a PR-juk része, jelkép.
Értem, mit akarsz mondani, hogy célszerűbb a melót a valós végén megragadni, de az éremnek két oldala van.
Ismétlem, nem ismerem az ellentétek vagy vélt ellentétek gyökerét vagy /és hátterét, de őszintén bízom benne, hogy jövőre sokkal többen leszünk, mind virrasztók, mind pedig állatvédő szervezetek.
Ám azt is dícséretesnek tartom, hogy van egy ilyen nap legalább, amikor ugyan effektíve nem történik semmi, de a figyelem, a média figyelem - az is fontos, mégha csak hosszútávon is hozza meg a gyümölcsét.
Előzmény: TopCat (20)