JFEry Creative Commons License 2003.08.17 0 0 70
Én is ott voltam a konferencián. (én szoktam belekiabálni)
A "feltaláló" srácot is ismerem. Maradjunk annyiban, hogy nem tud mérni, és C. Palinak hívják. Járt nálam, és mértem is a szerkezetének egy alapmodelljét. Mivel titoktartási marhaságot irtam neki alá, ezért a ketyeréről(annak ellenére, hogy a Neten is fent van )nem beszélhetek.

Tény: nem tudnak mérni, és ettől hiszik azt, hogy a szerkezet 100% feletti hatásfokú. 109%...

A Bajuszos emberkét is, aki(KFKI-s?) ismerem. A céget pedig Energotech alapítványnak hívják. A tagdíjból élnek... halnak...
Szokott lenni összeröffenésük is Erzsébeten.
A "tégy a hülyeség ellen" topicban valami hevenyészett beszámolót is talál egyik másik összejövetetelükről. (önszédítőkör)

A különböző motorok mind unuiverzális motorok voltak.

Mivel Pali, aki Tamás is, Egelynek nem akarta kiadni a kapcsolástechnikáját a cuccának, ezért természetesen egy light bajusakasztásnak lehetsz a szemtanúja. egely felkínálta a laborját egy méréssorozatra, cserében a kért információkért. Az önzetlen.
Végül nálam is mértünk egy két alapdolgot. Aztán, hogy látták nem lekesít a dolog, és nem tapsolok a butaságaiknak el is laposodott a kapcsolat. Bennem megbíztak. E-ben nem.

Előzmény: NEXUS7 (69)