JFEry Creative Commons License 2003.08.17 0 0 68
Teljesen félreviszed a dolgot azzal amit rólam irogatsz. Többször is, több helyen is utána néztem enenk a dolognak.Levetettem a politikai undort amit ennek az emebrnek a megnyilvánulásai keltettek bennek(Gr Sp.) és az előadásait is megnéztem.Hajlandó lettem voln amint befektető jelentősebb összeggel beleszálni a dologba. de megfontolt voltam. Szerencsére. Ez a vizes dolog semmi másról nem szól mint Vízenergia alapítvány fentartásáról. Tizenhét-nyolc év alatt semmi más nem született az ügyben mint egy nem elfogadható elméleti reakció folyamat, és a magyarkodó szófosás.
Te mire vagy ennyire lelkes?
Láttál valamit, tudsz valamit? Vagy csak bizakodsz ok, és indok nélkül?

Az eredeti leírás nem tartalmazza a ZPE kifejezést, sem annak bármely szinonímáját.
Nem tudom minek kevered ide.

"Energia tenger ami hatással van az anyagra..." Milyen hatással? Ha csak nem arra gondolsz, hogy ez nélkül nem lenne anyag. Akkor meg mi? Mert akkor csak állítsuk elő azt a valamit, és már meg is lesz az utunk az energia tenger vilaágunkba történő becsatolására.

Nem kizáró elv vagyok, hanem szkeptikus. Olyan aki a lehetőségek szerint utána jár annak amiről mer nyilatkozni. Te mi alaján nyilatkozol?

Előzmény: NEXUS7 (65)