huaf_fp Creative Commons License 2003.08.06 0 0 29
Szia

Latod abban igazad van, hogy valahol a kettonk allaspontja kozott van az igazsag. Szo sincsen egyebkent propagandarol, nem mondanal ilyeneket ha ismernel szemelyesen.
Amit en ismerek, az a Legiero. Az altalam vazoltak a repulocsapatokra nagyjabol ervenyesek.
( Nyilvan a Vari Gyuszi a Kovacs Peti es most legutobb a Topi is alkalmatlan kobunkok, azert hoztak el gyakorlatilag minden evben "Arthur"-t Angliabol ) Nem sajnaltatni akartam szegeny "rabigaban" szenvedo katonatiszteket, csak rettentoen piszkaltak pl. a kovetkezo altalanositott mondataid:
"Akkor meg zavarják haza az egész alkoholista, potrohos, kőbunkó, szakbarbár csürhét és kezdjék elölről az egészet."
" szerintem siralmas a képzés/morál/ember/tisztállomány... "

Az evtizedekben gondolkodasban csak annyi a hiba, hogy mire az az evtized eltelik, addigra meg mutatoban sem fog maradni a seregben olyan ember aki at tudna adni a szakmai tapasztalatat az ujabb generacionak. A tisztan "nyugati" moral es az egymas elleni versenyzes szokasa az egymas segitese helyett, hidd el nem valo nekunk ...
A "kezdjuk elolrol" temarol pedig az jut eszembe amikor a haboru utan gyakorlatilag minden szakembert politikai alkalmatlansag miatt kirugtak a seregbol es ideologiai alapon ujjaszerveztek a csapatokat. Tudod hanyan haltak meg emiatt ? Es hany evbe telt a "fasiszta csurhe" kidobasa utan mire valahogy labra allt a sereg ? Te most ugyanezt megcsinalnad csak forditott elojellel ?
Nekem nem tunik olyan jo otletnek.

Nem minden rossznak a felsovezetes az oka, de mondd meg nekem, miert jo az, hogy a miniszteriumban es a kiszolgalo intezmenyekben immaron szamszeruen is es nem csak aranyaiban vannak tobben mint a harcolo alakulatoknal ? Es a haderoreform megint a harcolo alakulatokat fogja direkt vagy indirekt modon ( pl. egy alakulat 3-4 even belul 2-szer 3-szor diszlokal az orszag tulso vegeibe ) csokkenteni.
Es a fent vazolt toketlenkedes miatt ismet csak a csapattisztekrol nmondjak azt, hogy kobunkok meg hulyek es alkalmatlanok ...
Valoszinuleg nem is teged akarlak piszkalni a csipos hozzaszolasaid miatt, csak ennek kapcsan jott ki belolem megint egy ilyen rohadt hosszu hozzaszolas ...

Előzmény: Törölt nick (27)