aldina Creative Commons License 2003.08.05 0 0 98
Kedves Utitárs!
Azt hittem, hogy ez csak nálam volt ilyen súlyos, meg hogy a Ridolt és egyéb nyalánkságokat csak saját kínomban próbáltam ki. Amit leírtál, kísértetiesen hasonlít rám: hányás, hasmenés, hideg-melegrázás, vonaglás és kb 3 napig zöld-fehér hullaszín. Évekig szedtem havi 10 db Ridolt, a doki már nem akarta felírni. Utána váltottam Cataflamra...
Én is kipróbáltam gyógyteákat, kihánytam. Havonta ügyelet, injekció. Egyszer még merevgörcsöm is volt.
Szóval pár éve kijött a helyi Művházba Tóth Lívia, aki az Aviva-torna hazai "anyja", és megtanultam a gyakorlatsort. Elkezdtem csinálni a tornát, minden reggel 30 percet, hajnalban keltem, és csináltam ezt kb. 3-4 hónapig, mire hatott. Mellesleg közben megismertem a páromat, és az egészséges szexuális élet is javított egy kicsit. De addigra az Aviva nagyjából helyretett. Ennek kb. 3 éve. Egy éve abbahagytam, csak ritkán csinálom, mert babát szeretnénk, és vannak benne vetélést elősegítő gyakorlatok, amikkel óvatosan kell bánni. Nem jöttek vissza a görcsök... Enyhén fáj, de te is tudod, ég és föld ahhoz képest, ami lehetne. (Itt viszont használ a cickafarok-palástfű tea, mézzel.)
Előzmény: utitars (91)