Sacré Coure Creative Commons License 2003.08.04 0 0 359
Kedves Szabadlábon!

Szomorúan olvastam a történetedet és így végiggondolva azt hiszem, hogy nem elsősorban magával az pisiszexxel van problémád hanem magával az egész kapcsolattal alapjaiban.A soraid között süt, hogy magányos vagy és lelkileg teljesen kiszolgáltatott ennek a férfinak.Nem kioktatásként mondom hiszen én is voltam hasonló helyzetben lelkileg.Próbálkoznod kellene az életedet a saját kezedben venni.Ha felnőtt független és öntudatos emberke vagy semmi az égvilágon semmi miatt nem kell szégyenkezned ami örömet szerezett neked de ha nem akkor pedig egy pasi sem ér meg annyit, hogy napokig gyomorgörcsöd legyen miatta.
Ha pedig annyira korlátolt, hogy még a telefinját sem képes felvenni, csak magáról állít ki szegénységi bizonyítványt.
Mindenképpen bíráld felül ezt a kapcsolatot mert te mész tökre ebben a menetben.
Arról nem beszélve, hogy nem kell senkitől elviselni ezt a megaláztatást ha nem esik jól.
Félre ne értsd nem vagyok prűd de elgondolkoztál már azon, hogy ez a kapcsolat nem csak a srácról szól?
Azt hiszem erre a legjobb szó az, hogy érzelmi függőség.Tényleg kell neked ez a kapcsolat vagy csak álltatod magad?
Ne hívogasd a pasit hanem tedd rendbe a saját érzelmeidet mert itt régen nem arról van szó amit leírtál.

Előzmény: szabadlábon (358)