soris Creative Commons License 2003.08.02 0 0 18
Hát én nem tudom de rendzseresen utazva nem érzem magam úgy hogy dejó már megint jön egy vonat(1-2 óránként).Az lehet hogy a leromlott pálya és a nagy állomástávolságok miatt nem tudna sokkal több vonat járni,csak kevesebb műszaki problémával és gyorsabban.Amúgy meg lehetne egy második vágányt építeni egy két megállóba,hogy ne kelljen 10-20-30-60 percet várni a szembevonatra,mert az nem bírja hegyi szakaszt.
Tagnap 10:05-kor a Nyugatiból Esztergomba a 007 és a 008-s BPmot összekapcsolva közlekedett.Nem volt problémamentes az út mert a 007-s hátsó ajtaját Szabadságligetnél nem lehetett becsukni ezért Pázmáneumig nyitott ajtóval közlekedtünk.
Tegnap este Csörgős vonattal jöttem haza P.csabáról(M41 2113) és Klotildliget előtt az átjáróban lehalt szegény csörgő és csak szuszogott,mintha csak egy ventilátor ment volna rajta(mellesleg a sötétben is lehetett látni,hogy orrán száján ömlik belőle a füst.Nem értek hozzá,nemtudom mi baja volt,de hátrajött a vezér és matatott valamit utána betolta a vonatot Klotildligetre ott visszament a vonat elejébe és ment minden tovább redesen,de szegény mozdony igen rossz állapotba lehet mert csúnya hangok jöttek ki belőle.Érdekes utazás volt.
Majdnem minden utazásom alkalmával történik valami ami miatt legalább 10 percet késik a vonat.
Előzmény: Zol (17)