DeRosa Creative Commons License 2003.07.31 0 0 268
Hali,

nem kerestem ki a regi hozzaszolasodat, igy nem tudom, milyen vegzettsegu vagy. IT teruleten meg mindig el a zoldkartya rendszer, es tudtommal nem is nehezitettek, ergo HA egy cegnek tetszel, megkapod es johetsz (csaladostol, ha van kivel).
Az elbiralas mindig helyben tortenik (azaz varosi-tartomanyi szinten) de meg nem hallottam elutasitasrol.

ergo a ceg a donto, ha kellesz valakinek, akkor johetsz.

ez amugy mas teruleten is all, mert ha kellesz valahol (a cegnek esetleg bizonyitania kell, hogy nem tudta betolteni az allast nemetekkel) akkor legvegso esetben hivatkozhatsz a nemet-magyar allamok kozott letezo kvotara, azaz kb 80.000 magyar vallalhat munkat legalisan No-ban, ennek kb a fele van betoltve. De egy ilyen engedely nem 5, hanem talan csak 1.5-2 evre szol.

amit en lattam/irtam CVt olyanok, mint otthon, amerikai tipusuak, nem a formatum a leglenyegibb szempont.

a BMW csoport korrekt, de itt is jo celpontnak szamit, sokan probalkoznak, nehez megcsipni a helyeket.

ami viszont valtozott az elmult idoben, az az allasajanlatok szama es a kialkudhato fizetes. mindketto lefele :-(

de sok sikert,
deRosa

Előzmény: Xolo (267)